הסרת משקפיים בלייזר

ישנן סיבות רבות ומגוונות לבחירה לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. ראשית, רבים פונים לפתרון זה בעקבות התעסקות רבה עם משקפי ראייה, אשר מביאה לתחלופה תכופה ומסורבלת. כמו כן, יש מי שבוחר לעבור ניתוח  הסרת משקפיים בלייזר בעקבות ליקוי ראייה חמור. מטופלים מסוג זה בדרך כלל יחוו את השינוי המשמעותי ביותר, ואף יעידו כי הם העניקו לעצמם חיים חדשים ונוחים יותר. כמו כן, ניתן לראות כי ישנן מספר שיטות לניתוח הסרת משקפיים בלייזר כאשר לכולן עיקרון משותף מרכזי והוא לאפשר שיפור ניכר בראייה באמצעות הליך כירורגי פשוט אשר כולל הרדמה מקומית, במהלכו מתבצעת הרמה של שכבות הקרנית או חיתוך, ואז ליטוש של החלק הפנימי יותר של הקרנית, בהתאם לדרגה ולסוג לקות הראייה. אסותא אופטיק מתמחים בניתוחי הסרת משקפיים בלייזר וגאים להחזיק במרכזים רפואיים בפריסה ארצית לנוחות מקסימלית. 

כמו כן, מדובר בניתוח אשר מורכב משני שלבים עיקריים, כאשר במהלך השלב הראשון המנתח למעשה פותח חלון על מנת לטפל בקרנית, ובשלב השני, הלייזר מעצב מחדש את הקרנית, זאת בהתאם לנתונים הספציפיים של אותו מטופל. חשוב לזכור כי בדיקות מקיפות הינן הכרח של ממש כאשר מדובר על הליך כירורגי. בדיקות אלו בדרך כלל עורכות שלוש שעות לכל הפחות, והינן קריטיות להצלחה של הניתוח. מחקרים אשר נעשו בתחום אף חושפים נתונים מפתיעים, כי רק שבעים אחוזים מהמטופלים אשר פונים לניתוח זה, נמצאים כמתאימים. לכן, חשיבותה של הבדיקה כה גבוה והכרחי. 

חשוב להבין כי הקריטריונים השונים לטיפול יכולים להשתנות ממקום למקום, כאשר בכל המקומות מקובל לערוך את הניתוח רק לאחר גיל 18. בנוסף, כמה שבועות לפני הניתוח יש לערוך בדיקה נוספת להתאמה מדויקת לקראת הניתוח עצמו, ובכך להבטיח את התוצאה הטובה ביותר. בדיקה זו מאפשרת לרופא להבין האם המספר גדל, האם קיימות מחלות עיניים במשפחה וכדומה. כמו כן, הבדיקה מאפשרת לזהות את עובי וצורתה של הקרנית, ובכך למנוע ניתוח לא מתאים. אסותא אופטיק מתמחים בניתוחי הסרת משקפיים בשיטת הלייזר, ובעלי ניסיון של למעלה משבעים שנה, וכיום מחזיקים במגוון מרכזים רפואיים ובתי חולים פרטיים ברחבי הארץ, מהדרום ועד הצפון על מנת להבטיח נוחות מקסימלית לקהל המטופלים.