פתרונות דיגיטליים לבקרת איכות מרחוק

משרד המסחר והתעשייה דורש מיזמים, קבלנים וחברות בינוי באשר הן, להישמע להנחיות בטיחות וגהות ושמירה על תקני איכות מחמירים. אלו נגזרים מטעם חוק התקנים התשי"ג-1953 המחייב ביצוע בדיקות על מנת לקבל תעודות מטעם מכון התקנים על עמידה בתקני האיכות ומהוראותיו של חוק התכנון והבניה התשכ"ה – 1965 המגדיר את תהליך הבניה מראשיתו ועד סופו ובתוכו גם את בדיקות האיכות הנדרשות.  

אחד האתגרים המורכבים ביותר בעמידה בדרישות אלו, הוא העמידה בלוחות הזמנים הצפופים של מיזמי הבניה השונים ותיאום הבקרות לזמינות המעבדות השונות, אנשי המקצוע המוזמנים לשטח וזמני ההמתנה עד לתוצאות הבקרה, שבלעדיהן לא ניתן יהיה להתקדם.

הפתרונות הטכנולוגיים הזמינים לנו כיום בעידן הדיגיטלי השפיעו על ענפי תעשייה רבים בישראל ובעולם. כעת, גם בתחום הערכת האיכות לתעשיית הבניה, מאפשרים אמצעים אלה לייעד שירותי בקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כיום, מעבדות מובילות בישראל מיישמות אמצעים אלו ומאפשרים לך ליהנות מזמינות חסרת תקדים, מקבלת תוצאות במהירות הבזק ומדיוק ויעילות שרק אמצעים דיגיטליים יכולים להם.

מופת של חדשנות בתעשייה

אחת מהשחקניות הבולטות ביותר בתחום בקרת האיכות בענף הבנייה, היא גם אחת מהוותיקות שבהן. מעבדות איזוטסט הובילו בארבעת העשורים האחרונים כמה מהמגמות המשמעותיות ביותר בתחום הבטחת האיכות ומבצעים מבדקים מורכבים ומתקדמים במיוחד בשטח ובתנאי מעבדה כאחד. הסטנדרטים אותן מציבות מעבדות איזוטסט קבעו בחלוף השנים את הסטנדרטים למבדק קפדני ותוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.

כעת, מובילות מעבדות איזוטסט מגמה נוספת ומשמעותית בענף. בדקנו ומצאנו כי כיום מדובר במעבדת מבדקי האיכות היחידה בישראל המשתמש במערכת דיגיטלית מקוונת לביצוע הבדיקות, מה שמאפשר לה לבצע את המבדקים גם מרחוק ולמסור את התוצאות במהירות שיא.

לכל פרויקט, בכל מקום ובכל עת

בנוסף, העובדה כי ישנם מרכזי שירות ואנשי מקצוע בעלי הכשרה נרחבת בפריסה נרחבת בכל רחבי הארץ, מאפשרים לשירותי המעבדה להגיע לכל פינה ולהעמיד לרשותו של כל פרויקט בינוי בישראל ידע וניסיון מקצועי בן מעל 40 שנים.

שילוב עוצמתי זה של ידע מקצועי מעמיק ואמצעים דיגיטליים המאפשרים מענה מהיר וגמיש, הופכים חברה זו לשחקנית משמעותית ובולטת בתחום הבנייה.

12 תגובות בנושא “פתרונות דיגיטליים לבקרת איכות מרחוק”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.